Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure 2e Eigenaar|Navi|Pano|Camera|Clima|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 10-2027
Direct kopen, basisprijs: € 12.349,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.349,-
LEASEPRIJS: € 203,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.469,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure 2e Eigenaar|Navi|Pano|Camera|Clima|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 10-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 32.436 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 203,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.349,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-675-NS |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 519 kg |
| Gewicht: | 1.136 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.655 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" LMV Hydre Gris
- Achterste zijruiten extra getint
- Glazen panoramadak, extra getinte achterruit
- Blanc Banquise
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Peugeot Connect NAV
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Cruise Control
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Pack Comfort
- Panorama
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges